Zamknij Menu
    • Pogoda w Nowej Dębie
    • Redakcja
    • Reklama
    • Polityka prywatności
    Facebook X (Twitter) Instagram YouTube Tik - prąd
    • Pogoda w Nowej Dębie
    • Redakcja
    • Reklama
    • Polityka prywatności
    Facebook X (Twitter) Instagram YouTube Tik - prąd
    Teraz Nowa Dęba
    • Wiadomości
      • Miasto Nowa Dęba
      • Gmina Nowa Dęba
      • Powiat Tarnobrzeski
      • Podkarpacie
    • Sport
    • Na sygnale
    • Promocja
    • Daj znać
    Napisz do nas
    Teraz Nowa Dęba
    • Ośrodek Wypoczynku i Rekreacji w Cmolasie - pływalnia.
    • Ośrodek Wypoczynku i Rekreacji w Cmolasie - siłownia.
    • Adam Dziedzic - Poseł na Sejm RP
    Miasto Nowa Dęba

    Zakończono modernizację kompleksu „Orlik” przy Zespole Szkół nr 2 w Nowej Dębie [ZDJĘCIA]

    Autor: Paweł Galek4 października 2025
    Zakończono modernizację kompleksu „Orlik” przy Zespole Szkół nr 2 w Nowej Dębie - zdjęcie główne.

    Spis treści

    Toggle
    • Inwestycja w sport
    • 65 lat ZS nr 2
    • Lokalizacja
    • Galeria zdjęć

    Przy Zespole Szkół nr 2 im. Eugeniusza Kwiatkowskiego w Nowej Dębie zakończono realizację zadania pn. „Modernizacja kompleksu sportowego Moje Boisko – Orlik 2012”.

    W ramach projektu przeprowadzono szeroką modernizację, obejmującą:

    • boisko piłkarskie ze sztuczną nawierzchnią;
    • boisko wielofunkcyjne do koszykówki, siatkówki i innych dyscyplin;
    • ogrodzenie, piłkochwyty i oświetlenie;
    • modernizację budynku zaplecza sportowego.

    Inwestycja w sport

    Dzięki tym zmianom „Orlik” przy Zespole Szkół nr 2 przy ul. Kościuszki 101 stał się miejscem bezpiecznym, komfortowym i dostosowanym do potrzeb uczniów i mieszkańców .

    Inwestycja została zrealizowana przez Starostwo Powiatowe w Tarnobrzegu przy współfinansowaniu ze środków Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej w ramach programu modernizacji kompleksów sportowych „Moje Boisko – Orlik 2012”.

    Umowę z Ministrem Sportu i Turystyki podpisano 20 lutego 2025 r., obejmującą modernizację dwóch obiektów – w Nowej Dębie oraz w Gorzycach.

    Nowoczesny „Orlik” jeszcze mocniej wspiera te działania, oferując przestrzeń do zajęć sportowych, treningów i rekreacji dla całej lokalnej społeczności. Obiekt jest ogólnodostępny i bezpłatny, co oznacza, że korzystać z niego mogą wszyscy mieszkańcy – zarówno uczniowie, jak i amatorzy sportu.

    65 lat ZS nr 2

    2025 rok to również wyjątkowy jubileusz: 65-lecie szkoły. ZS nr 2 i od lat kształci młodzież, łącząc edukację z nowoczesnym podejściem do rozwoju fizycznego i społecznego. Modernizacja kompleksu sportowego to kolejny krok w stronę jeszcze lepszej jakości kształcenia i wspierania pasji uczniów.

    – Zmodernizowany kompleks „Orlik” to kolejny krok w stronę nowoczesnej infrastruktury sportowej w powiecie i w naszej szkole. Jest to inwestycja w przestrzeń, która wspiera aktywność, integrację i rozwój młodzieży – czytamy w komunikacie ZS nr 2.

    Lokalizacja

    Zespół Szkół nr 2 im. Eugeniusza Kwiatkowskiego
    ul. Kościuszki 101, 39-460 Nowa Dęba

    Galeria zdjęć

    Źródło: Starostwo Powiatowe w Tarnobrzegu.

    Zakończono modernizację kompleksu „Orlik” przy Zespole Szkół nr 2 w Nowej Dębie - zdjęcie nr 1.
    Zakończono modernizację kompleksu „Orlik” przy Zespole Szkół nr 2 w Nowej Dębie - zdjęcie nr 2.
    Zakończono modernizację kompleksu „Orlik” przy Zespole Szkół nr 2 w Nowej Dębie - zdjęcie nr 3.
    Zakończono modernizację kompleksu „Orlik” przy Zespole Szkół nr 2 w Nowej Dębie - zdjęcie nr 4.
    inwestycje nowa dęba orlik nowa dęba starostwo tarnobrzeg zespół szkół nr 2 nowa dęba
    Udostępnij. Facebook Twitter Skopiować link
    • Reklama w portalu teraznowadeba.pl

    Zobacz także

    Ul. 1 Maja w w Nowej Dębie czeka rozbudowa i modernizacja

    Modernizacja ul. Niżańskiej nabiera tempa. Jest nowa nawierzchnia, a efekty widać gołym okiem

    Zakończono pierwszy etap rozbudowy szpitala w Nowej Dębie - zdjęcie główne.

    Kontrowersyjne plakaty w Nowej Dębie. Głos zabrał ekspert z Uniwersytetu Jagiellońskiego

    Tomasz Wolan trenerem LZS Jadachy. Radny z Nowej Dęby ma uratować drużynę przed spadkiem

    Tomasz Wolan ukarany za zdjęcie tęczowej flagi. Sąd wydał wyrok bez rozprawy

    Skomentuj

    Ta strona używa Akismet do redukcji spamu. Dowiedz się, w jaki sposób przetwarzane są dane Twoich komentarzy.

    Dołącz do naszej grupy
    Forum Nowa Dęba
    Facebook X (Twitter) Instagram Pinterest
    • Pogoda w Nowej Dębie
    • Redakcja
    • Reklama
    • Polityka prywatności

    Wpisz powyżej i naciśnij Enter aby wyszukać. Naciśnij Esc aby anulować.